Sienų ir lubų glaistymas ir dažymas

Ne vienas įsigijęs naują būstą ar nusprendęs atnaujinti seną galvoja, kad nudažyti sienas bei lubas juokų darbas. Žinoma, jei esate tikri šios srities profesionalai. Tačiau, jei tuo niekada neteko užsiimti,
vargiai jums patiems viską pavyks atlikti kruopščiai ir preciziškai. Nebent nesitikite kokybiško rezultato.

Tad prieš patiems čiumpant į rankas teptuką ar volelį vertėtų pagalvoti, kad tiek sienos, tiek lubos – tai labiausiai pastebimos ir pirmiausia į akis krintančios patalpos detalės. Todėl ne tik patiems nebus malonu žiūrėti į nelygiai nuglaistytas bei nudažytas sienas ir lubas, bet norint ištaisyti padarytas klaidas, teks išleisti papildomą sumą pinigų.

Profesionalios sienų ir lubų glaistymo ir dažymo paslaugos

„Aremada“ meistrai teikia profesionalias lubų bei sienų glaistymo ir dažymo paslaugas, kuriomis kviečia pasinaudoti tuos, kurie nori gyventi tvarkinguose, jaukiuose ir gražiuose namuose, dirbti
sutvarkytuose biuruose ir kt.

Dažymas nevyksta vien tik pasirinkus norimos spalvos dažus ir įsigijus teptuką ar volelį. Šiam darbui būtinas pasiruošimas. Norint pasiekti geriausius rezultatus pirmiausia ant sienų kampų sumontuojami kampai. Tada sienos glaistomos. Nuglaisčius atliekamas šveitimas ir lyginimas. Ir tik tada gruntuojama
bei dažoma.

Jei jūsų patalpų sienos sumontuotos iš gipso kartono plokščių, dažymo darbams taip pat būtina pasiruošti – užglaistant plokščių sandūras, siūles ir varžtų įsukimo vietas.

Taigi kaip matosi, niekada nedirbus tokio darbo, visas procesas gali užtrukti gerokai ilgiau, o ir rezultatai gali būti visiškai ne tokie, kokių tikėtasi. Visai kitaip viskas vyksta, dirbant patyrusiems „Aremada“ meistrams.

Sienų, lubų glaistymo ir dažymo kaina

Ar jums aktualu sienų, lubų glaistymas ir dažymas? Kaina, tokiu atveju taip pat yra labai aktualus kriterijus, kuris daro įtaką pasirinkimui. Preliminarią kainų ir informacinę lentelę, kiek kainuotų glaistymo ir dažymo darbai, rasite mūsų interneto puslapyje. Tačiau tiksliausiai kaina yra nustatoma įvertinus objektą po apžiūros. Taip pat galite siųsti užklausas el. Paštu ar skambinti telefonu.

Sienų, lubų glaistymas, bent jau kaina daugiausiai priklauso nuo objekto sudėtingumo, jūsų poreikių, objekto dydžio, atvykimo atstumo ir kitų elementų.

Tad patariame susipažinti su informacija mūsų interneto svetainėje, kainų lentele bei atsiųsti užklausą. Atvykę į objektą ar turėdami reikalingą informaciją galėsime tiksliai pasakyti, kiek kainuotų sienų ir lubų glaistymas bei dažymas. Nepamirškite, kad už savo mokamą kainą gaunate darbų kokybę, medžiagų aprūpinimą ir garantiją!

Kaip užsisakyti Aremada meistro paslaugas?

Aremada meistrų glaistymo ir dažymo paslaugas galima lengvai užsisakyti net keliais būdais. Galite susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu info@aremada.lt ir tuomet galėsime aptarti jūsų projektą. Jei jums geriau aptarti žodžiu, galite paskambinti mums telefonu +370 657 733 23, ir įmonės atstovas padės jums rasti atsakymus bei gauti naudingą informaciją.
Na ir trečiasis kanalas, kuriuo galite kreiptis – užpildyti užklausos formą, nurodydami savo projekto duomenis. Mūsų komanda nedelsdama jums atsakys. Svetainėje pateikiama patogi užklausos forma, o kituose puslapiuose galite detaliau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis, darbų ypatumais.

Aremada didžiuojasi savo klientams teikdama aukštos kokybės glaistymo ir dažymo darbus, todėl stengiasi, kad užsakymo procesas klientams būtų kuo paprastesnis ir patogesnis.

Ar paslaugas teikiate tik Kaune ar ir už Kauno ribų?

Nors didžioji dalis mūsų užsakymų yra vykdomi Kauno mieste bei rajone, tačiau visuomet stengiames būti lankstūs ir pagal susitarimą pasiūlyti savo paslaugas ir kitose Lietuvos vietose.

Kodėl glaistymo ir dažymo darbus verta patikėti Aremada specialistams?
Galime išskirti tris pagrindinius privalumus, kodėl verta šias užduotis patikėti profesionaliems specialistams:

  • Greitis;
  • Kokybė;
  • Garantija.

Greitis – darbų sparta

Savomis rankomis atliekami glaistymo bei dažymo darbai tikrai gali užimti nemažai laiko. Reikia pasirūpinti tinkama įranga, medžiagomis, paruošti erdvę, reaguoti į pasikeitimus. Suprantame, kad jūs turite ir kitų veiklų, todėl viskuo pasirūpiname per optimalų laiką, o jums nereikia dėl nieko jaudintis.

Profesionalai geriausius rezultatus pasiekia tikrai greitai, tad glaistymo bei dažymo darbai bus atlikti sparčiai, laikantis sutartų terminų.

Kokybė ir garantija

Kai viską darote patys arba samdote nepatikimus meistrus, neturite jokių garantijų ar užtikrintumo. Aremada suteikia garantiją visiems darbams, o tas faktas, kad komandoje dirba tik patyrę ir kompetentingi specialistai lemia, kad darbų kokybė – aukščiausio lygio.

Meniu