Gipso kartono plokščių montavimas

Gipso kartono plokščių montavimas – tai puiki išeitis ir naudingas pasirinkimas jūsų namo, buto bei verslo patalpų apdailai. Šias plokštes galima tinkuoti, dažyti, ant jų klijuoti plyteles, tapetus ir t. t. Iš jų galima montuoti sienas, pertvaras, lubas, kurti įvairius ornamentus, nišas užuolaidoms bei LED apšvietimui. Todėl labai svarbu pasirinkti profesionalius meistrus, kurie gali ne tik pasiūlyti
tinkamiausius sprendimus, bet ir juos kokybiškai įgyvendinti.

Patyrę „Aremada“ meistrai jūsų sienoms bei luboms parinks tinkamiausias medžiagas ir atliks visus būtinus montavimo darbus, kuriuos gali atlikti naudodami tiek jūsų įsigytas priemones, tiek pasiūlyti savo variantus. O tuo vertėtų pasinaudoti, kadangi kaip statybinė įmonė, „Aremada“ gauna nuolaidas daugeliui statybinių medžiagų.

Kodėl verta kviesti profesionalų meistrą?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad sumontuoti gipso kartono plokštę vieni niekai. Tačiau pasigilinus atidžiau paaiškėja, jog šiam darbui būtina speciali įranga, kurią namų sandėliuke tikrai ne
kiekvienas turi, o įsigyti vienam naudojimui gali būti per didelės investicijos. Na, o kur dar laiko sąnaudos dirbant darbą, kurio profesionalai nesate. Tad ar tikrai tuo norite užsiimti patys? O gal geriau patikėti darbą profesionalams ir būti ramiems, kad jis bus atliktas laiku ir kokybiškai? Šis variantas yra pats geriausias sprendimas.

Patikėję gipso kartono plokščių montavimą savo namuose, biure ar gamybinėse patalpose ilgametę patirtį turinčiai „Aremada“ meistrų komandai, galėsite jaustis tikri, jog jumis bus pasirūpinta „nuo iki“.
Tai reiškia – nuo pat darbų aptarimo iki jų užbaigimo ir pridavimo jūsų įvertinimui.

Tad jei jūs šiuo metu kaip tik ieškote profesionalios komandos, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir kartu aptarsime jūsų lūkesčius, darbų kainą bei mūsų galimybes jums padėti.

Pastaba: šiuo metu dirbame Kauno ir Vilniaus apylinkėse, tačiau neatmetame galimybės augti bei plėstis ir ateityje savo paslaugas pasiūlyti kitų miestų bei rajonų gyventojams.

Gipso kartono plokščių naudojimas ir paskirtis

Gipso kartono plokštės dėl savo universalumo ir fizinių charakteristikų plačiai naudojamos statybose, apdailos darbuose ir pastatų įrengime. Jos gaminamos iš gipso, į kurį įmaišomos specialios priemaišos, suteikiančios jam reikiamų savybių. Na, o iš abiejų pusių šią „šerdį“ dengia specialus kartonas.

Gipso kartono montavimas paprastai naudojamas vidaus sienoms, pertvaroms ir luboms kurti, nes iš jų gaunamas lygus ir patvarus paviršius. Jos taip pat gali būti naudojamos kaip pagrindas plytelėms vonios kambariuose ar virtuvėse. Tačiau verta paminėti, kad ten įprastai naudojamas drėgmei atsparus gipso kartonas.

Be dekoratyvinės paskirties, gipso kartono plokštės turi ir praktinę paskirtį. Jos turi izoliacines savybes garsui ir šilumai. Dėl to svarbu ne tik pasirinkti kokybiškas plokštes, bet ir užtikrinti, kad gipso kartono lubų montavimas, sienų ar pertvarų įrengimas būtų atliekamas profesionaliai. Dėl turimų savybių šių plokščių pritaikymas įmanomas ir gyvenamosiose, ir komercinėse patalpose.

Tiek pat, kiek medžiaga, svarbus ir įrengimas. Patikėkite darbą tiems, kurie žino, kaip montuoti gipso kartono plokštes. Atsakysime į klausimus, supažindinsime su darbų eiga, procesais, kaip, pvz., atliekamas gipso kartono klijavimas putomis, montavimas apie langus ir kitos užduotys. Jums jokių rūpesčių nebeliks!

Gipso kartono montavimo kainos

Suprantame, kaip svarbu žinoti apie kaštus, kiek kainuos gipso kartono montavimas, kokia bus medžiagų kaina, ar užteks klientų turimo biudžeto ir panašiai.

Dėl to savo interneto svetainėje turime informacinę lentelę, kuri leidžia susipažinti su preliminariomis paslaugų kainomis. Visgi, susidomėjusiems rekomenduojame kreiptis į mus internetu, elektroniniu paštu arba telefonu. Įvertinę objektą, o geriausia, atvykę į vietą, pateiksime konkretų pasiūlymą. Labai svarbu žinoti, kokie tiksliai darbai turi būti atliekami. Svarbu įvertinti ir užduoties specifiką, realius iššūkius, įvertinti medžiagų kaštus, jūsų terminus.

Nepamirškite, kad atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Kaip užsisakyti Aremada meistro paslaugas?

Domina gipso kartono pertvarų, profilių montavimas ar bet kurios su gipso kartonu susijusios vidaus apdailos darbų paslaugos? Atsiųskite užklausą internetu, el. paštu, rašydami į info@aremada.lt arba paskambinkite mums telefonu +370 657 733 23.

Preliminari informacija apie tai, kokios yra gipso kartono darbų kainos galite rasti ir mūsų interneto svetainėje. Tačiau konkretų pasiūlymą dėl to, kiek kainuos gipso kartono apdaila ir montavimas bei klijavimas pateiksime po vizito į objektą. Preliminarią sąmatą ar paskaičiavimus galime pateikti ir po konsultacijos.

Ar paslaugas teikiate tik Kaune ar ir už Kauno ribų?

Nors gipso kartono montavimas ir klijavimas bei kiti darbai daugiausiai teikiami klientams Kauno mieste, mes galime dirbti ir aplinkiniuose rajonuose, o taip pat ir kitose Lietuvos vietose.

Visada laukiame klientų užklausų ir individualiai aptariame galimybes, idėjas, lūkesčius. Išliekame lankstūs ir rūpinamės, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos visiems.

Kodėl gipso kartono montavimo darbus verta patikėti Aremada specialistams?

Visų pirma – jeigu bandysite šį darbą atlikti patys arba patikėsite jį nekompetentingiems specialistams – dėl rezultato nebus jokių garantijų. Aremada gipso kartono montuotojai yra savo srities profesionalai. Mes turime visą įrangą ir medžiagas (nors galime dirbti ir su jūsiškėmis). Taip pat, mūsų atliktiems darbams suteiksime garantiją.

Senas geras posakis, jog šykštus moka du kartus labai tinka vidaus apdailos, remonto ir statybos srityse. Jeigu norite, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir rezultatas jus tenkintų nuo A iki Ž, kreipkitės į mus. Pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį tokioms paslaugoms, kaip gipso kartono montavimas bei klijavimas.

Meniu