1. Pradžia
  2. Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas

Teikiame namų vidaus plytelių klojimo paslaugas.

Nepaisant didėjančios paklausos, visas plyteles ir toliau kloja tik mūsų įmonės specialistai, turintys patirties klijuojant visų tipų grindų ir sienų plyteles. Kaip ir visi darbai, kuriuos atliekame turi griežtą kokybės kontrolę kiekviename darbų etape, todėl garantuojame kokybę nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų plytelių klojimo meistrai gali suteikti šias paslaugas:

Grindų ir sienų plytelių klojimas
Plytelių nuėmimas ir keitimas
Vonios įrengimas

Plytelių klijavimo ir klojimo paslaugos

Plytelių klojimo ir klijavimo procesas prasideda nuo jūsų užklausos pateikimo arba kontakto. Tada turime konsultaciją, kurios metu aptariami projekto reikalavimai, įskaitant plytelių pasirinkimą, dizainą, išdėstymą. Sutariame laiką, kuriuo atvyksime į objektą viską apžiūrėti arba paprašome brėžinių, užduodame kitus klausimus.

Tuomet pateikiame išsamų pasiūlymą, kuriame nurodoma darbų apimtis, reikalingos medžiagos ir projekto tvarkaraštis. Patvirtinus visas detales galėsime pradėti darbus į kuriuos įeina tokios paslaugos, kaip plytelių klijavimas ant: gipso, OSB plokštės, medinių grindų ar kito pagrindo. Apklijuoti galime sienas, lubas, grindis ir beveik bet kuriuos kitus paviršius.

Jeigu dirbame gyvenamajame arba šiuo metu eksploatuojamame komerciniame objekte, stengiamės kuo mažiau trikdyti klientų kasdienybę, o po kiekvienos darbo dienos jų erdvę paliekame švarią ir tvarkingą.

Ką reikia žinoti apie plytelių klijavimą?

Plytelių klijavimas ir klojimas gali atrodyti kaip nesudėtingos užduotys, tačiau iš tikrųjų joms atlikti reikia daug įgūdžių ir patirties. Bene visada geriausia tai patikėti profesionalams. Patikėdami Aremada specialistams tokias užduotis, kaip: plytelių klijavimas vonioje, virtuvėje ar bet kurioje kitoje patalpoje galite būti tikri, kad gausite geriausią rezultatą. Mūsų ekspertų komanda turi ilgametę patirtį šioje srityje. Dėmesį skiriame net mažiausioms detalėms, kad užtikrintume nepriekaištingą apdailos darbų įgyvendinimą.

Aremada plytelių klojimo projektams naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir įrangą, todėl užtikriname, kad jūsų plytelės tarnautų kuo ilgiau. Tiesa, verta paminėti, kad dirbdami su mumis galėsite gauti patrauklią kainą medžiagoms, jeigu jos bus reikalingos įsigyti. Žinoma, esant poreikiui, be jokių problemų galime dirbti ir su jūsų medžiagomis.

Taip pat paruošiame sąmatas, analizuojame brėžinius ir darome kitus darbus, kad plytelių klijavimas vyktų kuo sklandžiau, o gautas rezultatas patenkintų visus poreikius.

Glaudžiai su jumis bendradarbiausime, kad suprastume jūsų viziją ir pasiektume jūsų lūkesčius net pranokstantį rezultatą. Tinkamai paklotos plytelės, puikiai atrodys ir labai ilgai tarnaus, o prie viso to, bus suteikta garantija.

Plytelių klijavimas vonioje

Vonios grindų plytelių klijavimas ar plytelių klijavimas ant sienų yra tikrai daug iššūkių kelianti užduotis. Suprantame, kad vonios kambarys – tai erdvė, kurioje reikia dėmesio detalėms, ir būtent šioje srityje specializuojamės.

Plytelių klijavimas vonios kambaryje gali būti sudėtinga užduotis net ir tiems, kurie turi šiek tiek patirties atliekant panašias užduotis. Norint gero rezultato reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, pavyzdžiui, į plytelių tipą (didelių plytelių klijavimas kelia kiek kitokius iššūkius nei mažų), vonios kambario išplanavimą ir konkrečius projekto reikalavimus. Todėl samdyti profesionalus gali būti labai naudinga.

Vienas iš didžiausių iššūkių – užtikrinti, kad dušo plytelių klijavimas ir plytelės prie vonios ir kitų daug drėgmės veikiamų vietų būtų atliktas nepriekaištingai. Dėl broko kyla rizika atsirasti vandens padarytai žalai, kurios taisymas gali būti brangus ir užims daug laiko.

Pasirinkdami mus savo vonios kambario plytelių klijavimo projektui įgyvendinti, galėsite pasinaudoti mūsų ilgamete patirtimi ir žiniomis. Darbams suteikiama garantija, tad nerimauti neliks dėl ko.

Plytelių klijavimo kainos

Plytelių klojimo ir klijavimo kainai įtakos gali turėti net keli veiksniai. Turėkite omenyje, kad plytelių klijavimas – unikali paslauga, tad jos kaina gali būti labai individuali. Orientaciniai įkainiai apie tai, kiek kainuotų klinkerio, akmens masės, dekoratyvinių ar kitų plytelių klijavimas, pateikiami mūsų interneto puslapyje. Tikslesnė sąmata visada pateikiama po individualaus vertinimo.

Pirmas dalykas, kurį verta paminėti – labai didelę įtaką bendrai kainai turi medžiagų kaina. Čia kaštai gali priklausyti nuo naudojamų plytelių tipo, kokybės, dydžio ir net rašto. Vienų medžiagų plytelės yra brangesnės, kitų – pigesnės. Be to, reikėtų atsižvelgti į klijų, skiedinio ir kitų būtinų medžiagų kainą. Laimei, mūsų komanda dirba jūsų naudai ir, jei yra poreikis, gali gauti reikalingas medžiagas patrauklia kaina.

Antras dalykas, kuris gali turėti įtakos kainai – pačio projekto dydis bei sudėtingumas. Didesni plotai arba projektai, kuriems reikia sudėtingų raštų (pvz., plytelių klijavimas eglute) ar dizainų, greičiausiai pareikalaus daugiau laiko ir darbo, todėl kaina bus didesnė. Kainai įtakos gali turėti ir tai, kaip sunku pasiekti plytelėmis išklijuojamą plotą, pavyzdžiui, jei plytelėmis klijuojamos aukštos lubos arba sunkiai pasiekiama vieta (pvz., plytelių klijavimas su nuolydžiu). Bet kokiu atveju, mūsų tikslas yra pateikti klientui kuo patrauklesnį pasiūlymą, dėl to dėmesį kreipiame į visas detales.

Trečia, kainai įtakos gali turėti ir atstumas. Aremada plytelių klijavimo paslaugas pagrinde teikia klientams, kurių lokacija – Kaunas. Tačiau pasiūlymus pagal susitarimą galime pateikti ir klientams iš kitų vietovių, tačiau gali būti įskaičiuojamas transportavimo ir ilgo atstumo mokestis.

Apskritai plytelių klojimo paslaugų kainai gali turėti įtakos įvairūs faktoriai, įskaitant medžiagas, projekto dydį ir sudėtingumą, vietą ir keletą kitų niuansų. Svarbu, kad už savo pinigus gautumėte kuo daugiau naudos, ir žinoma garantiją!

Kodėl plytelių klijavimo darbus verta patikėti Aremada specialistams?

Pasirinkus profesionalias plytelių klijavimo paslaugas, o ne „pasidaryk pats” metodą, galima gauti keletą privalumų. Pirma, profesionalai turi patirties ir žinių, kad užtikrintų, jog plytelės būtų išklijuotos tiksliai, darbas būtų atliktas sparčiai – efektyviai, o rezultatas – kokybiškas ir atitinkantis viziją bei lūkesčius. Be to, jie turi specializuotus įrankius ir įrangą, todėl sutaupo laiko ir pinigų, palyginti su jų įsigijimu ar nuoma.

Antra, mūsų specialistai gali patarti ir konsultuoti. Padėsime nustatyti ir spręsti galimas problemas, iki joms dar tampant problemomis, pavyzdžiui, nelygius paviršius ar vandens padarytą žalą.

Trečia, profesionalioms plytelių klijavimo paslaugoms, dušo plytelių klijavimui ar klijavimui ant šildomų grindų, viskam suteiksime garantiją. Darydami patys jokios garantijos negaunate.

Galiausiai, pasirinkę profesionalias plytelių klijavimo paslaugas, sutaupysite laiko ir nejausite streso. Plytelių klijavimo projektai gali pareikalauti daug laiko, pastangų ir dėmesio detalėms. Samdydami profesionalus, galite sutelkti dėmesį į kitus savo gyvenimo aspektus ir pasitikėti, kad plytelės bus išklijuotos teisingai ir efektyviai. Jeigu jums labiausiai rūpi kokybė ir rezultatas, grindų arba sienų ir kitų paviršių plytelių klijavimas turėtų būti patikėtas profesionalams.

Ar paslaugas teikiate tik Kaune ar ir už Kauno ribų?

Didžiąją dalį savo klientų aptarnaujame Kauno mieste ir artimiausiose apylinkėse. Tačiau tuo pat metu išliekame visiškai lankstūs ir galime pateikti pasiūlymus klientams ir iš kitų Lietuvos vietų.

Visuomet rekomenduojame susisiekti tiesiogiai telefonu ar pateikti užklausą internetu, kurios metu nesunkiai aptarsime jūsų poreikius ir galėsime atsakyti su konkrečiais skaičiais bei terminais.

Kaip užsisakyti Aremada meistro paslaugas?

Jeigu jus domina kokybiškas grindų arba sienų plytelių klijavimas patrauklia kaina, laikas kviesti Aremada. Mūsų paslaugas galima lengvai užsisakyti net keletu skirtingų būdų.

  1. Galite atsiųsti elektroninį laišką į info@aremada.lt. Susirašinėjimo metu galima aptarti projekto reikalavimus bei paprašyti pateikti pasiūlymą, gauti daug naudingos informacijos.
  2. Darbo valandomis laukiame ir jūsų skambučių numeriu +370 657 733 23. Telefoninio pokalbio metu Aremada atstovas padės išspręsti visus galvosūkius. Taip pat galėsite aptarti savo lūkesčius dėl plytelių spalvų, biudžeto ir kitų niuansų.
  3. Visada galima užpildyti užklausos formą, nurodant reikalingą informaciją. Mūsų komanda nedelsdama jums atsakys.
Meniu