Reikia nudažyti ar perdažyti sienas, lubas? Esate kaip tik ten, kur reikia, nes Aremada komanda turi ilgametę patirtį dažant bei gruntuojant privačių namų ar komercinių ir gamyklinių objektų vidaus erdves. Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą dėl lygių ar nelygių sienų dažymo.

Kaip vyksta dažymo darbai?

Viskas prasideda nuo jūsų užklausos įvertinimo ir detalių suderinimo. Po to, kai sutariamas laikas, atvykstame į objektą ir pasiruošiame dažymui. Turime visą įrangą, tad atskiri dažymo įrankiai nereikalingi. Galime dirbti ir su jūsų medžiagomis, tačiau visada pasiūlysime aukštos kokybės dažus, gruntus, lakus ar kitas priemones patrauklia kaina.

Paruošus aplinką ir, jeigu joje nebėra trukdančių daiktų, pradedame dažymą. Voleliu, teptukais ir kita įranga užtepsime dažus bei paruošime patalpas tolesniam naudojimui.

Pagal poreikį užtepami ne tik įprasti, bet ir dažai nuo pelėsio.

Kiek trunka dažymas?

Visas dažymas gali užimti nuo kelių valandų iki kelių dienų. Tai priklauso nuo projekto apimties ir sudėtingumo. Įtakos turi ne tik bendras dažomų sienų ar lubų plotas, tačiau ir tokie ypatumai, ant ko dažoma – ant tinko, ant gipso kartono, ant senų dažų.

Apie darbų trukmę informuosime dar prieš pradėdami. Svarbu paminėti ir tai, kad po dažymo gali būti reikalingas tam tikras laikas džiūvimui, kad dažai įsigertų bei pasidarytų tinkami gyvenimui. Dėl to įvertinti reikėtų ne tik pačio dažymo, bet ir džiūvimo laiką.

Kodėl dėl dažymo verta kreiptis į Aremada.lt?

  1. Didžiulė patirtis atliekant ne tik dažymo, bet ir kitus vidaus apdailos darbus.
  2. Individualūs pasiūlymai su lanksčiomis kainomis ir terminais.
  3. Galime dirbti su savo arba su jūsų medžiagomis.
  4. Konsultuojame ir randame geriausius sprendimus pagal poreikius.
  5. Galime įgyvendinti net sudėtingas užduotis.
  6. Atsakome už darbų kokybę ir užtikriname, kad dažai luboms ar sluoksniai užtepti ant vidaus sienų tarnaus ilgai bei atrodys puikiai.
  7. Visas reikiamas paslaugas galite užsisakyti vienoje vietoje – lengviau kontroliuoti projektų eigą.

Kokia yra dažymo paslaugų kaina?

Paprastai, kalbant apie dažymo kaštus išskiriami du skaičiai – bendra ir kvadrato kaina. Abu skaičiai priklauso nuo darbo sudėtingumo bei apimties ir yra vertinami individualiai. Susisiekite su mumis, aptarkime detales bei gaukite pasiūlymą.

Svarbu žinoti, kad dažymas, o tiksliau jo kaina turi būti verta kokybės. Pigiau nebūtinai bus geriau, ypač, jeigu pasitikėsite neprofesionaliais teikėjais ar viską darysite patys. Po tokio bandymo gali reikėti kviesti profesionalus, kad jie dažus nuimtų ir/ar užteptų naują sluoksnį ant sienų, lubų.

Kodėl sienų, lubų ar kitų paviršių dažymą geriau patikėti profesionalams?

Nors tiesiog dažyti gali bet kas, tačiau gražiai ir lygiai nudažyti juostomis ar su perėjimu ir net viena spalva pajėgūs tik profesionalai. Taip reikalinga ne tik profesionali dažymo įranga, bet ir patirtis, geros medžiagos. Patikėjus šią užduotį Aremada specialistams, jūs gausite aukščiausią įmanomą kokybę, už kurią atsakysime. Po darbų sienos ar lubos atrodys lygiai, o spalva – nepriekaištingai. Profesionaliai dažyti verta, nes toks darbas turės išliekamąją vertę bei džiugins akis kiekvieną kartą.

Be to, profesionalai gali išpildyti net ir unikaliausią viziją, jeigu patiems tai padaryti atrodo keblu.

Kur galime suteikti šias paslaugas?

Daugiausiai dažymo darbų atliekame Kaune ir Kauno rajone (~20-30 km) užmiesčio ribose. Visgi, tai nereiškia, kad negalime dažyti kitose Lietuvos vietose. Rekomenduojame susisiekti ir susitarti su mumis dėl sąlygų, Jeigu pasiūlymas jums patiks, nesunkiai atvyksime ir į kitą Lietuvos vietą.

Kaip užsisakyti dažymo paslaugas?

Jeigu jus domina ar yra reikalingas sienų, lubų ar kitų paviršių dažymas, kviečiame su mumis susisiekti telefonu +37065773323. Taip pat galite užpildyti užklausos formą interneto puslapyje arba parašyti elektroninį laišką į info@aremada.lt. Tais pačiais kontaktais kreipkitės ir tada, jei aktualus šlifavimas, gruntavimas, glaistymas. Pasiūlysime sprendimus!