APIE MUS

MB „Aremada“ įkūrimo istorija prasidėjo nuo visiškai nedidelės komandos. Tačiau pamačius, kad užsakymų bei kolektyvui darbų daugėja, pradėjome rinkti ir didinti tiek specialistų gretas, tiek teikiamų paslaugų spektrą. Tad šiai dienai savo klientams galime pasiūlyti itin didelę profesionalių meistrų komandą.

MB „Aremada“ dirba sąžiningi, ilgametę patirtį turintys, atsakingi ir patikimi darbuotojai, rimtai ir atsakingai žiūrintys į pavestus atlikti darbus.

Kuo mes tikime?

Pagrindinės mūsų vertybės ir moto – sąžiningumas prieš klientą, nuoširdus bendravimas, atliekamų darbų kokybė ir sutartų terminų laikymasis.

Suprantame, kad visa tai pasiūlyti gali ir mūsų konkurentai, tačiau mūsų išskirtinumas tas, kad klientų neskirstome į jokias kategorijas – dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis, darbus
atliekame ir naujos, ir senos statybos, gyvenamosios bei komercinės paskirties objektuose.

Ir nors šiuo metu dirbame Kauno ir Vilniaus apylinkėse, neatmetame galimybės augti bei plėstis ir ateityje savo paslaugas pasiūlyti kitų miestų bei rajonų gyventojams.

Ką mes darome?

Savo klientams teikiame gipso kartono montavimo, dažymo ir glaistymo paslaugas. Taip pat atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti ir baldininkais, su kuriais bendradarbiaujame.

Taip pat:

– Atliekame sąmatų skaičiavimus;
– Atliekame įvairiausių brėžinių skaitymus;
– Gauname nuolaidas statybinėms medžiagoms;
– Dirbame tiek su kliento, tiek mūsų medžiagomis.

MB Aremada
Į.k 305812784
PVM LT100015094215
Tel.: +37065773323
El. Paštas: info@aremada.lt
Kaunas, Kauno raj.