Statote, įrenginėjate ar renovuojate objektą? Tuomet jums tikriausiai bus reikalingos sienų, lubų, kampų ar kitų paviršių ir vietų glaistymas. Patikėkite šį darbą profesionalams ir džiaukitės idealiai lygiu paviršiumi savo namuose, darbo vietoje ar kitose patalpose.

Kaip vyksta glaistymo darbai?

Sutarus dėl sąlygų, mūsų komanda atvyksta į vietą sutartu laiku bei pradeda pasiruošimą darbui. Į objektą atsivežame medžiagas ir įrankius, tačiau pagal poreikį galime dirbti ir su jūsų medžiagomis. Prieš darbus dar informuojame klientus apie tai, kiek viskas truks, darbų eigoje informuojame apie pasikeitimus (jei tokių yra).

Kiek trunka glaistymas?

Kadangi mūsų specialistai puikiai žino, kaip glaistyti sienas, kaip naudotis įrankiais ir, apskritai, kam naudojamas glaistas, procesas vyks gana greitai. Darbų trukmė priklauso nuo sudėtingumo ir apimties. Kuo didesnį plotą reikia glaistyti, tuo ilgiau viskas ir trunka. Pasiūlymą pateikti galėsime žinodami projekto apimtį. Paprastai glaistymas užima nuo poros valandų iki poros dienų.

Kodėl verta kreiptis į Aremada.lt?

  1. Mes turime visus reikiamus įrankius ir priemones. Jeigu viską darytumėte patys, jūsų prekių sąraše turėtų atsidurti: glaisto volelis, glaistymo aparatas, juosta, glaistymo mentelė, puskampis, glaisto maišytuvas, indas ir kiti glaistymo įrankiai. Dėl vienkartinio projekto visko pirkti neapsimoka, todėl verta kreiptis į tuos, kas jau viską turi.
  2. Turime didelę patirtį darydami glaistymo ir dažymo darbus ne tik nuosavuose namuose, bet ir gamybiniuose bei komerciniuose objektuose.
  3. Įvertinę užsakymo specifiką visada pateikiame individualų pasiūlymą.
  4. Dirbame kruopščiai ir atsakome už savo darbų kokybę.
  5. Vienoje vietoje galite užsisakyti ne tik glaistymo, bet ir kitas vidaus apdailos paslaugas, pavyzdžiui, dažymą, gruntavimą, šlifavimą.

Kokia yra glaistymo paslaugų kaina?

Įtrūkimų, paviršių ar kitų objektų glaistymo kaina daugiausiai priklauso nuo darbų apimties ir projekto sudėtingumo. Nors visuose darbuose reikės profesionalios glaistyklės, volelių ir bus naudojama, pavyzdžiui, glaistymo juosta ir glaistymo tinklelis bei naudojamas skystas glaistas, du identiški projektai nepasitaiko. Dėl to sulaukiame klientų užklausų ir pagal jas paruošiame individualų pasiūlymą.

Didžiuojamės tuo, kad mūsų kainodara yra skaidri!

Kodėl šį darbą geriau patikėti profesionalams?

Glaistymas gali atrodyti kaip paprastas darbas. Tačiau tai yra klastingas požiūris. Norint išgauti lygų, nepriekaištingą paviršių ant gipso (gipskartonio) ar kitų paviršių, reikia įgūdžių ir patirties. Taip pat būtini ir geri įrankiai.

Profesionalai visa tai turi. Dėl to rezultatas visada būna pats geriausias. Bandant daryti patiems, net ir užbaigus projektą gali būti reikalingas papildomas sienų lyginimas, tad taupykite laiką ir kreipkitės į mus!

Glaistymą patikėjus specialistams, užtikrinamas ilgaamžiškumas, gaunama geriausia estetika ir turite puikų kainos kokybės santykį.

Kur atliekamas glaistymas?

Daugiausiai darbų atliekame šiose Lietuvos vietose – Kaunas ir Kauno rajonas. Tačiau, nors daugiausiai dirbame Kauno mieste ir ~20-30 km už jo ribų, net ir tuo atveju, kai klientas yra iš kitos Lietuvos vietos, galime pas jį atvykti. Susisiekite su mumis, praneškite, kad jus domina lubų, sienų ar vienos patalpos, kaip kad vonios glaistymas ir mes atsakysime su pasiūlymu. Sutarus dėl laiko ir sąlygų atvyksime į vietą bei atliksime darbą!

Kaip užsisakyti paslaugas?

Tiems, kam reikalingas vidinių gipso kartono kampų, sienų, lubų ar kitų paviršių glaistymas, kviečiame su mumis susisiekti telefonu +37065773323. Taip pat galite užpildyti užklausos formą interneto puslapyje arba parašyti elektroninį laišką į info@aremada.lt.